Сайт методичного об'єднання вчителів-філологів Слов'янської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2015 » Листопад » 14

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства впродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації. Якщо ж мова стає необхідною і вживається насамперед національною елітою – сильною і високорозвиненою стає нація і держава.
З 9 по 13 листопада в школі відбулися урочистості в рамках проведення Тижня української писемності та мови  на честь Преподобного Нестора Літописця – послідовника Кирила і Мефодія.
Учні школи та педагогічні працівники долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, який лунав в ефірі Українського радіо. Для учнів 1-4 класів учителі підготували й провели уроки з теми "Мова моя калинова". 
Також відбулися урочисті заходи, присвячені відкриттю ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, було проведено тематичні уроки та виставка літератури в бібліотеці. У конкурсі цього року взяли участь 51 учень з 3 по 11 клас.
Поряд із цим, учні 5-6 та 10-11 класів представили разом із учителями Кухаренко М.П., Дружиною К.Г., Сазоновою Н.В. яскраві літературно-музичні композиції "Мова рідна чиста, як роса" та "Мова - талісман людини й нації". Учитель української мови та літератури Дружина К.Г. взяла участь у конкурсі есе до Дня української писемності "У моїй професії - моє натхнення", що проходив з ініціативи кафедри української філології Донбаського державного педагогічного університету.

$IMAGE3$

 

Просмотров: 531 | Добавил: efremova-marina | Дата: 14.11.2015

3 листопада в місті стартував уперше конкурс шкільних аматорських театрів "Театр біля мікрофона", у якому взяли участь учні 6-А класу Олійник Марія, Алишева Алана та Конопля Ілля, які представили увазі шановного журі уривок повісті Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки". Режисер-постановник вистави - учитель української мови та літератури, заступник директора з НВР Єфремова М.М. Учасники посіли І місце, здобувши перемогу в номінації "Краща вистава", та отримали диплом за популяризацію театрального мистецтва. Так тримати й подальших успіхів!  

Просмотров: 579 | Добавил: efremova-marina | Дата: 14.11.2015

3 листопада 2015 г. г. року в школі проходив І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.  проведення конкурсу цього сприяє  вихованню у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формує готовність творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної , повноправної і невіддільної від світового розвитку країни. Учні школи радо взяли в ньому участь, виявивши свої творчі вміння з тем, пов'язаних із культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об'єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

Просмотров: 533 | Добавил: efremova-marina | Дата: 14.11.2015

13 жовтня 2015 року в рамках святкування Дня захисника УКРАЇНИ, у школі відбувся конкурс читців, у якому взяли участь учні 5-11 класів. З надією та вірою в мир та добро лунали вірші про Україну, її дітей та її захисників .. Серед учасників конкурсу були учні, батьки яких сьогодні обороняють мир та спокій у нашій державі. Лауреатами конкурсу стали учні:   5-Б - Прокофьєв А., 6-Б - Остроушко Т., 8-Б - Дзюба А., 9-А - Дружина А., 11 - В. Сенченко А перемогу в конкурсі здобули Яцина Д. | (5 - Б клас), Алишева А. (6 - А клас) та Артамонова С. (8 - А клас). Вітаємо переможців та бажаємо наступних перемог!

Просмотров: 339 | Добавил: efremova-marina | Дата: 14.11.2015


Copyright MyCorp © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz